Символіка – Н.Петрівці

Символіка

 

Перед виготовленням символів Нових Петрівець було оголошено огляд-конкурс на найкращий ескіз герба і прапора, в якому взяло участь багато митців. Переможцем став наш односельчанин, художник-скульптор Рябов Віктор Михайлович. Саме за його роботами 12 серпня 2010 р. було затверджено герб і прапор села.

1. Прапор Нових Петрівець. На прапорі Нових Петрівець присутні три кольори – синій втілює в собі небесну вись, вищі духовні сили, жовтий символізує колір сонця, колір стиглої пшениці, жита, життя. Ці два кольори ще й відображають прапор України. Третя нижня смуга – зелена, символ вічного буяння природи та оновлення життя.

 

2. Герб Нових Петрівець. В основугерба Нових Петрівець покладено образ Покрови Пресвятої Богородиці на фоні картуша-щита. Такий вибір не випадковий, адже  Покровський храм є однією з найголовніших святинь села, у 2010 р. ми відзначили його 100-річчя. Божа Матір Покрова виступає як оберіг, молиться за нас сущих та спонукає до вищої мети – натхненної духовної праці в ім’я віри та майбутніх поколінь.

Крім того, на гербі зображено молоде дубове листя та жолуді, які символізують вічне оновлення життя, молоді покоління, виховані на багатих історичних традиціях, які підуть далі і прославлять село Нові Петрівці у віках.