Плакати Юрія Нерослика для Нацгвардії і музеїв Донбасу

Фраза “Все для фронту, все для перемоги!” знову отримала зловісну актуальність. Команда Музею плакату при часописі “Музеї України” це відчуває щодня.
Наші інтернет-ресурси, а особливо сторінка МПУ в Фейсбуці, перетворилися на потужний координаційний центр ідеологічного забезпечення АТО і контрпропаганди. Щодоби маємо аудиторію у 30-40 тисяч відвідувачів, значні рейтинги цитованості, чимало передруків… Отримуємо  вдячні листи, волонтери з багатьох країн роздруковують плакати на принтерах, а потім, тримаючи їх в руках, виходять на акції протесту проти дій Росії…
Безсумнівним лідером плакатотворчості на тему війни за Донбас став талановитий художник, арт-директор Музею плакату та Музею української пропаганди при журналі “Музеї України” Юрій Нерослик. Його роботи стали справжніми символами цієї складної епохи.
За підтримки Київської ОДА, Музей плакату розгортає виставку робіт Майстра у Національному музеї-заповіднику “Битва за Київ у 1943 році” в Нових Петрівцях, поруч з відомою базою Національної гвардії України. Йде монтаж, скоро відкриття.
Повідомлення про цю подію отримало несподіваний потужний резонанс. Як виявилося, колекція плакатів для виставки гостро потрібна у частинах Нацгвардії, чимало музеїв на Сході, особливо у визволених містах, теж готові розмістити роботи Юрія Нерослика!
Ми можемо, крім Нових Петрівець, зробити подібні виставки у наших Музеї плакату в Нацмузеї в Пирогові, Музеї української пропаганди на Троєщині і все… Наш фінансовий ресурс повністю вичерпано!
Будемо вдячні за реальну фінансову підтримку, гарантуючи позитивний розголос…
Поки що залишається перевірений засіб – кольоровий принтер. Чим і користуються волонтери, вкладаючи до посилок з бронежилетами плакати, що підтримують бойовий дух… Плакат, як і слово, нині теж зброя!
Ми ж публікуємо добірку плакатів Юрія Нерослика, створену спеціально для Національної гвардії України. Сподіваємося, ця добірка, оформлена як виставка, потрапить до бойових частин і в музеї Донбасу…
Україна переможе!
Віктор Тригуб, редактор журналу “Музеї України”, директор Музею плакату України