Де читати новини?

de-chitati-noviniСьогодні ніхто не може поскаржитися на малу кількість інформаційних джерел, в яких можна дізнатися останні новини в Україні та світі. Інтернет дав можливість значно розширити вибір джерел і ті, хто раніше читав друковані змі, підписував газети і журнали — безумовно оцінили оперативність отримувати інформації через віртуальний простір мережі інтернет.

І в той же час не всі джерела дотримуються стандартів журналістської етики. В Україні є кілька сайтів, яким можна довіряти. Останні новини україни та світу за тиждень  можна знайти на https://ukr.media/ Цей ресурс рекомендують багато. Саме тут завжди публікується перевірена інформація, яка дійсно відображає суть подій, що відбулися і не є фейком.

Новини в Україні також оперативно публікуються на ряді великих порталів, в яких над стрічкою працюють професійні журналісти. Найголовніше — щоб нам редакція давала фактичну картину, без коментарів. Безумовно, коментарі часто також необхідні, і в той же час з можна публікувати в розділах думки експертів, аналітика ітд.

http://battleforkyiv.org.ua/