ЧЕСНО — це громадський рух: не будь обдуреним

chesno-ce-gromadskiy-ruh-ne-bud-obdurenim

Коли до виборів залишилося зовсім небагато часу, кожна із існуючих політичних сил робить все можливе, щоб їм дісталось як можна більше виборців. Передвиборні перегони згодом перетворюються у змагання між політиками.

Кожний із них старається придумати якомога переконливу рекламу, але багатолітній досвід показує, що все завершиться ще на етапі слів. Після того, як кандидати займуть свій новий пост і отримають владу, про всі свої обіцянки вони дуже швидко забудуть.

Виборці як завжди залишаться обдуреними. Вони починають як і раніше скаржитись на брехливих політиків, несправедливість, яка панує в країні. Подібне можна бачити після кожних виборів. Не давайте себе обманювати.

Якими б оманливими не були б обіцянки кандидатів, їм не потрібно вірити. Важливо звертати увагу на справи, які вони роблять, а не на те, що обіцяють уже який раз і не виконують. Оцініть самостійно вашого фаворита і прослідкуйте до того, як віддати за нього свій голос, чи справді він виконує хоча б частину із того, що говорить.

В такій ситуації вас дуже виручить сучасна громадська організація Чесно. Це команда волонтерів і небайдужих людей, які не тільки збирають, але діляться з народом інформацією про політиків. Для того, щоб більше дізнатися про свого фаворита, не обов’язково потрібно дивитись всі новини і перечитувати багато газет. Достатньо зайти на сайт громадської організації, ввести ім’я вибраного вами політика і ви зможете дуже швидко отримати всю необхідну вам інформацію, яка дозволяє прийняти правильне рішення.

Кожний із відвідувачів сайту зможе без проблем почитати про кар’єру і вчинки політиків. Завдяки цьому можна буде зробити висновок, чи відповідають слова вашого фаворита дійсності і що із обіцяного він уже встиг зробити. Подібний підхід допоможе зробити правильний вибір і не витрати свій голос на недостойну людину.

Чесно – це громадський рух, який знаходиться на стороні простого народу, в чому ви зможете впевнитися, зайшовши на сайт організації www.chesno.org. Команда складається виключно із незалежних експертів.

Варто відмітити той факт, що портал громадського руху носить тільки інформаційний характер. Там ви не будете читати різні агітації і рекламу, на сайті немає пропаганди. Активісти, які стараються зробити життя народу більш простим і вивести брехливих політиків на чисту воду, роблять все можливе, щоб зафіксувати навіть незначні порушення закону, які були скоєні і про які стараються нікому не розповідати кандидати.

Джерело: chesno.org