БРДМ з музею відправлено до батальйону “Київська Русь”

Київська облдержадміністрація та музей-заповідник «Битва за Київ у 1943 році»підготували черговий подарунок для українських вояків 25 батальйону територіальної оборони «Київська Русь». Спільними зусиллями благодійного фонду «Розвитку та захисту Київщини», волонтерів, небайдужих мешканців Києво-Святошинського району відремонтували і передали в зону АТО броньовану машину розвідувальних військ (БРДМ-2 1974 року виробництва).

Донедавна БДРМ був музейним експонатом. Механіки-волонтери Тарасівської тракторної бригади: Віталій Кондратов, Олексій Балецький, Денис Докійчук, Дмитр Скиба та Денис Трипольський відновили її функціональні можливості. Від імені нашого Фонду та обласного штабу допомоги учасникам АТО та їх сім’ям хлопців нагородили подяками.

Кошти на ремонт машини зібрано зусиллями громадських організацій «Спільна справа» і «Нове європейське місто», громадського руху «Самооборона Київської області», громадського формування «Прометей» та небайдужих мешканців міст Тарасівка, Боярка, Крюківщина Києво-Святошинського району. На її ремонт було витрачено більше 40 000 гривень!

Як зазначив один з волонтерів Святослав Козирєв, машина перебувала на ремонті більше двох тижнів, потребувала заміни багатьох запчастин і капітального ремонту двигуна, ходової. «Вже скоро вона буде вірним помічником для бійців, допомагатиме виконувати поставлені бойові завдання», – додав він.

Об’єднавшись заради спільної мети – допомоги землякам у зоні проведення антитерористичної операції, волонтери Києво-Святошинського району неодноразово організовували збір необхідної допомоги на схід, самі відправлялись до вояків. Також з метою забезпечення броньованою технікою спеціальні добровольчі батальйони Київщини створили організацію «Народний Оборонпром», яка на постійній основі допомагає бійцям в зоні АТО.

http://www.kyiv-obl.gov.ua/news/article/bronovana_mashina_dlja_bataljonu_kijivska_rus_