Як досягти мети в спорті за допомогою спортивного харчування

yak-dosyagti-meti-v-sporti-za-dopomogoyu-sportivnogo-xarchuvannyaВідповіддю на це питання не буде докладна інструкція, оскільки спортивна мета у кожного своя, а також їх може бути кілька. У статті опишемо, як раціонально і грамотно використовувати спортивне харчування, щоб воно допомогло досягти бажаних результатів: тут будуть викладені загальні принципи вибору, вживання і поєднання добавок.

Перед основною інформацією потрібно нагадати просту і очевидну істину: спортивне харчування приносить плоди виключно в поєднанні з регулярними тренуваннями і правильним раціоном харчування. Лежачи на дивані і заїдаючи таблетку жироспалювача бутербродом з сиром, скинути вагу і досягти спортивної фігури ніхто не зможе.

Отже, в першу чергу спортивна добавка повинна відповідати обраній вами цілі і не мати другорядних ефектів, які можуть їй зашкодити. Що це означає? Наприклад, ви хочете зрушити з місця трохи застійний прогрес в силових, при цьому ще й поліпшити рельєфність м’язів. На перший погляд може здатися ідеальним варіантом купити креатин – так, він дійсно підвищує м’язову витривалість і допомагає покинути «період плато». Але при цьому від нього трохи «заливає водою», що явно не позначиться позитивно на промальовуванні мускулатури. Уважно вивчіть всі можливі побічні ефекти перед покупкою спортивного харчування.

По-друге, дуже важливо дотримуватися рекомендацій щодо застосування. Наприклад, якщо на упаковці написано «приймати 5 тижнів, після зробити перерву на 2 тижні» – це необхідно виконати. В іншому випадку (наприклад) організм може адаптуватися до добавки і не сприймати її як стимулятор до певних функцій. Також потрібно звертати увагу на час прийому і дозування, оскільки недотримання може суттєво знизити результат.

І ще один момент, який не всі знають. Якщо для вашої мети об’єктивно не потрібно спортивне харчування, то не вживайте його, як би його не розхвалювали. Наприклад, ви тільки почали займатися і хочете набрати масу, розрахували кількість необхідних калорій і з легкістю споживаєте їх зі звичайної їжі – купувати калорійний гейнер немає сенсу. Він просто не засвоїться належним чином – і це будуть гроші на вітер. Той же гейнер буде корисним, якщо на періоді масонабору у вас немає можливості або бажання готувати і їсти великі порції рису, гречки та інших корисних повільних вуглеводів.

До вибору спортивного харчування потрібно підходити з розумом – і тоді воно точно допоможе досягти бажаної мети.

Джерело.