Експертна оцінка для фізичних осіб

ekspertna-ocnka-dlya-fzichnih-osbЕкспертна оцінка для фізичних осіб

Експертна оцінка для фізичних осіб є сьогодні роботою дуже важливою, так як вирішує багато поставлених задач. Хто хоча б раз мав справу із майном, нерухомістю, інтелектуальною власністю, знає, що без експертної оцінки провести жодну операцію із вище перерахованим майном неможливо.

Коли потрібна експертна оцінка нерухомості, майна для фізичних осіб?

Експертна оцінка майна для фізичних осіб потрібна в наступних випадках:

  • Ви купуєте, продаєте, обмінюєте, даруєте, оформляєте право на спадщину будь якого майна в нотаріуса;
  • Ви звертаєтесь з позовом до суду для вирішення спору;
  • Вам потрібно отримати кредит під заставу майна, укласти договір іпотеки;
  • Вам потрібно дізнатися ринкову вартість Вашого майна для власних потреб;
  • Для пред’явлення в посольстві, консульстві, соціальних та інших службах, у томи числі в податковій.
Ми назвали основні та найбільш поширені цілі для оцінки, якими користуються фізичні особи. Для того щоб більш детально ознайомити ся із цілями та видами незалежної оцінки – завітайте до сайту http://www.khoriv.kiev.ua/ компанії Хорив.

Який термін дії звіту про експертну оцінку майна? Термін дії звіту складає шість місяців від дати оцінки, яка вказана в звіті на сторінці висновків, так як дата складання звіту може відрізнятися.

Які документи потрібно надати для замовлення експертної оцінки нерухомості?

Для того, щоб замовити такий вид робіт, Вам потрібно звернутися до оціночної компанії та надати в електронному вигляді або в вигляді копій наступні документи:

  • Документ, що підтверджує повне або часткове право власності на той чи інший об’єкт майна;
  • Технічна документація, або інша документація, що містить характеристику об’єкту оцінки;
  • Документ, що посвідчує замовника – паспорт, тимчасова посвідка.

Документи на сьогодні можна надсилати електронною поштою, що прискорить роботу та дасть змогу оцінювачам більш детально відповісти на Ваші питання.

Якщо Ви представляєте інтереси власника в нотаріуса, суді або іншій установі, то Вам обов’язково потрібно мати довіреність, що підтверджує Ваше право займатися такою діяльністю.

Щодо строків проведення експертної оцінки Вашого майна дізнавайтесь в оціночній компанії, так як кожен об’єкт оцінки має свої індивідуальні риси.

Якщо Вам потрібно провести оцінку запчастин до комбайнів, тракторів, спецтехніки, обладнання, устаткування, меблів та іншого майна такого типу, радимо Вам звертатися до оцінювачів, які мають досвід в проведення такої оцінки!

Якщо у Вас виникли додаткові питання щодо незалежної оцінки, заходьте на сайт оціночної компанії Хорив – там Ви знайдете багато якісної, корисної та легкодоступної інформації.